چرا پرشین بلاگ پاسخ نمی دهد؟

مدتیست وبلاگم دچار مشکل شده است. مخصوصا بعد از "رفع ایراد فنی سایت" که یک ماهی به بخش مدیریت وبلاگم دسترسی نداشتم. 

مدیران محترم پرشین بلاگ لطفا به مشکل من رسیدگی کنید. مطالبم ناپدید شده اند! یک هفته است دارم برای ایمیل هایی که در درسترس عموم گذاشته اید ایمیل درخواست راهنمایی و کمک میفرستم ولی هیچ جوابی دریافت نکرده ام.

در قسمت مشخصات نویسنده، نیمی از مطلبی که نوشته بودم ناپدید شده. همچنین مطالبم از مهر 1394 تا اردیبهشت 1396 ناپدید شده اند. دلیلش را متوجه نمیشوم. لطفا راهنمایی ام کنید تا مشکلم حل شود. مطالبم برایم بسیار ارزشمند هستند اصلا دلم نمیخواهد از دستشان بدهم.


**دوستانی که همین مشکل را دارند یا داشتند، با چه ایمیلی مکاتبه کردید؟؟؟ آیا شماره ای دارند برای تماس؟؟ من هنوز هم جوابی دریافت نکردم.

/ 12 نظر / 626 بازدید
نمایش نظرات قبلی
انوشه

من هم چند بار بهشون ایمیل زدم و در ایمیل ادرس اسمسلم رو هم دوباره نوشستم و همچنین لینک وبلاگم بعد2 -3 روز برای یگ ایمیل اومد که مطالب بصورت ارشیو اونجا بود و من دوباره در وبلاگم کپی کردم .این کا رو بکنید

بهنام نیک رو

سلام ; مدتی بود ک خبری ازتون نبود . واقعا باعث تاسفه بخاطر سهل انگاری مسئولین پرشین بلاگ ،امیدوام بزودی مشکل حل بشه.

الف

به این آدرس ایمیل بزنید برای من هم دقیقا همین اتفاق افتاد بهشون 3بار ایمیل زدم و در ایمل آدری وبلاگم و همچنین آدرس ایمیلم رو فرستادم برایم لینکی از آرشیو مطالبم رو فرستادن دوباره در وبلاگم آپلود کردمhelp@persianblog.ir

حميدرضا

وبلاگ جالبي داريد.مطالب خوبي داخلش هست.ميتونيد چند تا از بهترين وبلاگ هايي که در زمينه وبلاگ شما هست به بنده معرفي کنيد؟ ممنون از پست هاتون در زمينه درج اگهي رايگان و نيازمندي به سايت kattibe.com منم سر بزنيد خوشحال ميشم

mah-tab

سلام دوستم من هم دقیقا همین مشکل رو دارم به ایمیل پشتیبانی ایمیل زدم ولی هیچ جوابی نگرفتم من هم خیلی برای ازدست دادن مطالبم ناراحتم مطالب من هم از سال 94 تا 96 ناپدید شده اند

بهنام نیک رو

سلام. هنوز هم خبری نشده انگار از مسئولین پرشین بلاگ.خودتان برای چه دیگر نمینویسید ؟خیلی طولانی شد.

macromediax

بخشی از مطالب سال 94-95 به دلیل مشکلات سایت پریده بود. که قول دادند در نسخه جدید یک نسخه از اون مطالب را به دست کاربران برسانند. برای تماس هم فقط با ایمیل support باید تماس بگیرید. البته فکر کنم این چند روز سرشون شلوغه و از هفته آینده پاسخگو هستند.

swissandme

نسخه ی جدیدشان دیگر به درد من نمیخورد. تمام نظراتی که برایم خاطره ساز بود پاک شدند. قالب وبلاگم که برایش زحمت کشیده بودم... دلتان خوش است، من به مدت یک ماه هر روز برای همین ایمیل کدایی support نوشتم ولی هیچ جوابی نگرفتم. این مشکل من و وبلاگ نویسان نیست اگر آنها نیرو کم دارند و بلد نیستند سایت اداره کنند.. وعده های سرخرمن هم به درد خودشان میخورد، من تا هفته ی دیگر نظراتم را میخواهم!!!

sayeban-eshgh

دوست عزیز زیاد منتظر نمون! من که کلش رو بی خیال شدم! پرشین بلاگ اگر ارزشی برا کاربرانش قائل بود ایمیل فیک نمیذاشت! یک سال ملت رو سر کار نمیذاشت!!! یه بکاپ از خاطراتت بردار و اگر مشتاقی بلاگر بمونی دیگه به سرویس دهنده‌های ایرانی اعتماد نکن! من خودم شاید؛ شاید؛ شاید بعدها باز تو وبلاگم بنویسم اما قطعا دیگه چیز مهم و باارزشی رو نخواهم نوشت. چون پرشین لیاقت نداتنشو بهم ثابت کرده! ضمنا ایمیلشون نه که بهشون رسیده و جواب ندادن؛ ایمیل الکی بود که دلیوری فیل میخورد یعنی حتی ایمیل دریافتم نمیکردن! اینجا ایرانه این چیزا هم طبیعی! دو روز دیگه بدهکارشونم میشیم!!!!

swissandme

ممنونم از پیام شما دوست گرامی. بله کاملا با شما موافقم و برای همین در فکر چاره ای هستم که دیگر دست نوشته هایم در خطر ناپدیدی نباشند. واقعا ناراحت میشوم وقتی میبینم اعتمادم به بازی گرفته شده.